ĮKELIAMA...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čempionai ir prizininkai


Remalda Kergytė

3000 m

Lietuvos čempionatas

1 vieta

3 jūrmylės

Lietuvos rudens kroso čempionatas

2 vieta

Treneriai Pranas Šaučikovas, Dainius Šaučikovas

Dovilė Dzindzaletaitė

Trišuolis

Lietuvos čempionatas

1 vieta

Trišuolis

Lietuvos čempionatas

1 vieta

Treneriai Juozas Tribė ir Janina Tribienė

Eglė Balčiūnaitė

800 m

Lietuvos čempionatas

1 vieta

400 m

Lietuvos čempionatas

2 vieta

4x400 m

Europos komandinis čempionatas

1 vieta

800 m

Europos komandinis čempionatas

1 vieta

800 m

Universiada

3 vieta

1 jūrmylė

Lietuvos rudens kroso čempionatas

1 vieta

Treneris Aleksandr Kitanov

Justinas Beržanskis

1500 m

Lietuvos čempionatas

1 vieta

3000 m

Lietuvos čempionatas

1 vieta

7000 m

Lietuvos pavasario kroso čempionatas

1 vieta

3000 m kl/b

Europos komandinis čempionatas

2 vieta

1 jūrmylė

Lietuvos rudens kroso čempionatas

1 vieta

Treneriai Pranas Šaučikovas ir  Dainius Šaučikovas

Aistė Levickaitė

7-kovė

Lietuvos daugiakovių čempionatas

3 vieta

Treneriai Juzefa Baikštienė ir Tolvydas Skalikas

Almina Mickutė

Kartis

Lietuvos čempionatas

3 vieta

Kartis

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

3 vieta

Kartis

Lietuvos jaunių sporto žaidynės

2 vieta

Kartis

Lietuvos jaunių pirmenybės

3 vieta

Treneris Jonas Spudis

Gediminas Kučinskas

400 m

Lietuvos čempionatas

1 vieta

Treneris Linas Maceika

Laura Ušanovaitė

60 m b/b

Lietuvos čempionatas

3 vieta

100 m b/b

Lietuvos čempionatas

2 vieta

Trenerė Juzefa Baikštienė

Lina Grišiūtė

800 m

Lietuvos čempionatas

3 vieta

800 m

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

1 vieta

600 m

Lietuvos jaunių pirmenybės

1 vieta

800 m

Baltijos šalių jaunių mačas

1 vieta

4x200 m

Baltijos šalių jaunių mačas

2 vieta

400 m

Lietuvos jaunių sporto žaidynės

2 vieta

800 m

Lietuvos jaunių sporto žaidynės

1 vieta

800 m

Baltijos šalių jaunių mačas

1 vieta

4x400 m

Baltijos šalių jaunių mačas

2 vieta

Trenerė Rita Razmaitė

Nerijus Rimkevičius

7-kovė

Lietuvos čempionatas

2 vieta

10-kovė

Lietuvos daugiakovių čempionatas

3 vieta

Kartis

Lietuvos  jaunimo iki 23 m. pirmenybės

1 vieta

110 m b/b

Lietuvos  jaunimo iki 23 m. pirmenybės

2 vieta

Treneriai Juzefa Baikštienė ir Tolvydas Skalikas

 

 

Eglė Pleskūnaitė

5-kovė

Lietuvos čempionatas

3 vieta

5-kovė

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

2 vieta

Trenerė Virginija Žiedienė

 

 

Andrius Juknevičius

1500 m

Lietuvos čempionatas

3 vieta

3000 m

Lietuvos čempionatas

3 vieta

1500 m

Lietuvos  jaunimo iki 23 m. pirmenybės

3 vieta

3000 m kl/b

Lietuvos  jaunimo iki 23 m. pirmenybės

1 vieta

Trenerė Rasa Drazdauskaitė

 

 

Evelina Uševaitė

1500 m

Lietuvos čempionatas

3 vieta

10000 m

Lietuvos 10000 m bėgimo čempionatas

3 vieta

Treneris Česlovas Kundrotas

 

 

Justinas Rudis

Aukštis

Lietuvos čempionatas

2 vieta

Treneris Juozas Tribė

 

 

Irmantas Lianzbergas

Kartis

Lietuvos čempionatas

2 vieta

Kartis

Lietuvos čempionatas

3 vieta

Kartis

Lietuvos  jaunimo iki 23 m. pirmenybės

2 vieta

Treneriai Juzefa Baikštienė ir Tolvydas Skalikas

 

 

Asta Daukšaitė

Tolis

Europos komandinis čempionatas

3 vieta

Tolis

Lietuvos čempionatas

2 vieta

Trišuolis

Lietuvos čempionatas

2 vieta

Treneris Linas Maceika

 

 

Arnoldas Stanelis

7-kovė

Lietuvos čempionatas

1 vieta

Treneriai Juzefa Baikštienė ir Tolvydas Skalikas

Puslapis atnaujintas: 2016-12-08 15:48
Paieška
 
KALENDORIUS
< Rugsėjo 2017 >
PirAntTreKetPenŠešSek
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
KAIP MUS RASTI
 
KONTAKTAI

Biudžetinė įstaiga
Šiaulių lengvosios atletikos
ir sveikatingumo centras

Juridinių asmenų registre 
kodas 145914695
S. Daukanto g. 25,
76331 Šiauliai
Tel. (8  41)  430  711
Faks. (8  41)  434  859
El. p. info@lengvojiatletika.lt

 
DARBO LAIKAS
Pirmadienis   8:00 - 17:00
Antradienis   8:00 - 17:00
Trečiadienis   8:00 - 17:00
Ketvirtadienis   8:00 - 17:00
Penktadienis   8:00 - 15:45
 
RĖMĖJAI
 
2011-2017