ĮKELIAMA...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čempionai ir prizininkai

 


Monika Petrauskaitė

5000 m

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

1 vieta

1500 m kl/b

Lietuvos jaunių pirmenybės

1 vieta

3000 m

Lietuvos jaunių sporto žaidynės

3 vieta

2000 m kl/b

Baltijos šalių jaunių mačas

3 vieta

3000 m

Baltijos šalių jaunių mačas

2 vieta

2000 m kl/b

Lietuvos jaunių sporto žaidynės

1 vieta

Trenerė Virginija Žiedienė



Aistė Petrauskaitė

Kartis

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

2 vieta

Kartis

Lietuvos jaunių sporto žaidynės

3 vieta

Treneris Jonas Spudis



Gintarė Garbašauskaitė

400 m b/b

Lietuvos  jaunimo iki 23 m. pirmenybės

2 vieta

Treneris Linas Maceika



Tadas Ščerbakovas

60 m

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

1 vieta

100 m

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

1 vieta

200 m

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

1 vieta

Treneriai Linas Maceika ir Janina Tribienė



Airidas Baranauskas

7-kovė

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

3 vieta

Trenerė Juzefa Baikštienė



Aurimas Karpavičius

Kartis

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

2 vieta

Kartis

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

2 vieta

Kartis

Baltijos šalių jaunių mačas

3 vieta

7-kovė

Lietuvos jaunių pirmenybės

2 vieta

Kartis

Lietuvos jaunių sporto žaidynės

2 vieta

Trenerė Juzefa Baikštienė



Austėja Kazanavičiūtė

Aukštis

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

3 vieta

Trenerė Juzefa Baikštienė



Povilas Prušinskas

7-kovė

Baltijos šalių daugiakovių jaunimo mačas

3 vieta

7-kovė

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

2 vieta

10-kovė

Lietuvos daugiakovių iki 20 m. pirmenybės

1 vieta

Kartis

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

1 vieta

Treneriai Juzefa Baikštienė ir Tolvydas Skalikas



Rasa Mažeikaitė

5-kovė

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

3 vieta

7-kovė

Lietuvos daugiakovių iki 20 m. pirmenybės

3 vieta

Trenerė Juzefa Baikštienė



Lukas Stanaitis

Diskas

Lietuvos jaunimo metimų pirmenybės

1 vieta

Diskas

Baltijos šalių metimų rungčių mačas

2 vieta

Trenerė Irina Michejeva



Anastasija Michejeva

Diskas

Lietuvos  jaunimo iki 23 m. pirmenybės

2 vieta

Trenerė Irina Michejeva



Jonas Andriulis

Tolis

Lietuvos  jaunimo iki 23 m. pirmenybės

1 vieta

Treneris Linas Maceika



Nedas Stakaitis

400 m b/b

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

1 vieta

110 m b/b

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

2 vieta

Trenerė Virginija Žiedienė



Reda Janušaitė

Kartis

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

3 vieta

Treneris Jonas Spudis



Rimgaudas Morkūnas

800 m

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

1 vieta

1500 m

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

1 vieta

7000 m

Lietuvos jaunimo kroso pirmenybės

2 vieta

1500 m

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

1 vieta

800 m

Lietuvos  jaunimo iki 20 m. pirmenybės

1 vieta

1 jūrmylė

Lietuvos rudens kroso čempionatas

3 vieta

Treneriai Aleksandr Kitanov ir  Pranas Šaučikovas


Puslapis atnaujintas: 2016-12-08 15:49
Paieška
 
KALENDORIUS
< Rugsėjo 2017 >
PirAntTreKetPenŠešSek
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
KAIP MUS RASTI
 
KONTAKTAI

Biudžetinė įstaiga
Šiaulių lengvosios atletikos
ir sveikatingumo centras

Juridinių asmenų registre 
kodas 145914695
S. Daukanto g. 25,
76331 Šiauliai
Tel. (8  41)  430  711
Faks. (8  41)  434  859
El. p. info@lengvojiatletika.lt

 
DARBO LAIKAS
Pirmadienis   8:00 - 17:00
Antradienis   8:00 - 17:00
Trečiadienis   8:00 - 17:00
Ketvirtadienis   8:00 - 17:00
Penktadienis   8:00 - 15:45
 
RĖMĖJAI
 
2011-2017