ĮKELIAMA...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čempionai ir prizininkai

 

Akvilė Šimkutė

Trišuolis

Lietuvos jaunių sporto žaidynės

2 vieta

Trenerė Virginija Žiedienė

 

Povilas Rašinskas

4x200 m

Lietuvos jaunių pirmenybės

3 vieta

Treneris Jonas Spudis

 

 

Kamilė Vaidžiulytė

2000+800 m

Lietuvos jaunučių  pirmenybės

1 vieta

1000 m

Lietuvos jaunių pirmenybės

1 vieta

2000 m

Lietuvos jaunučių kroso pirmenybės

3 vieta

1500 m

Lietuvos jaunių sporto žaidynės

3 vieta

2000 m

Lietuvos jaunučių pirmenybės

3 vieta

1500 m

Lietuvos jaunučių pirmenybės

1 vieta

1500 m

Baltijos šalių jaunučių mačas

2 vieta

Treneris Dainius Šaučikovas

 

 

Mantas Petryla

4x200 m

Lietuvos jaunių pirmenybės

3 vieta

Treneris Dainius Šaučikovas

 

 

Dominykas Matijošaitis

1500 m kl/b

Lietuvos jaunučių pirmenybės

1 vieta

Treneris Dainius Šaučikovas

 

 

Akvilė Morkūnaitė

600 m+300 m

Lietuvos jaunučių  pirmenybės

1 vieta

800 m

Lietuvos jaunučių pirmenybės

1 vieta

800 m

Baltijos šalių jaunučių mačas

1 vieta

Treneriai Rita Razmaitė ir Pranas Šaučikovas

 

 

Auksė Linkutė

2000+800 m

Lietuvos jaunučių  pirmenybės

2 vieta

2000 m

Lietuvos jaunučių kroso pirmenybės

1 vieta

2000 m

Lietuvos jaunučių pirmenybės

1 vieta

1500 m kl/b

Lietuvos jaunučių pirmenybės

1 vieta

Treneris Pranas Šaučikovas

 

 

Modestas Šerpytis

3000+1000 m

Lietuvos jaunučių  pirmenybės

3 vieta

3000 m

Lietuvos jaunučių pirmenybės

1 vieta

1500 m

Lietuvos jaunučių pirmenybės

2 vieta

1500 m

Baltijos šalių jaunučių mačas

2 vieta

Treneris Pranas Šaučikovas

 

 

Vėjūnė Maceikaitė

Aukštis

Lietuvos vaikų pirmenybės

1 vieta

Aukštis

Lietuvos vaikų pirmenybės

1 vieta

Trenerė Daiva Maceikienė

 

 

Raminta Klimašauskaitė

5-kovė

Lietuvos jaunučių daugiakovių pirmenybės

3 vieta

Trenerė Daiva Maceikienė

 

 

Airida Biliūtė

3000 m

Lietuvos jaunių pirmenybės

3 vieta

Trenerė Rita Razmaitė

 

 

Benas Bileišis

Trišuolis

Lietuvos jaunučių pirmenybės

2 vieta

Trenerė Janina Tribienė

 

 

Dominykas Čekanauskas

Kartis

Lietuvos jaunučių pirmenybės

1 vieta

Aukštis

Lietuvos jaunučių pirmenybės

2 vieta

Trenerė Juzefa Baikštienė

 

 

Lukas Pilvinis

Kartis+60 m

Lietuvos jaunučių  pirmenybės

3 vieta

Trenerė Juzefa Baikštienė

 

 

Neda Gorytė

7-kovė

Lietuvos jaunučių pirmenybės

1 vieta

Trenerė Juzefa Baikštienė

 

Paulius Adomaitis

4x200 m

Lietuvos jaunių pirmenybės

3 vieta

Trenerė Juzefa Baikštienė

 

 

Sandra Alėjūnaitė

7-kovė

Lietuvos jaunučių pirmenybės

2 vieta

Trenerė Juzefa Baikštienė

 

 

Urtė Baikštytė

Aukštis

Baltijos jūros šalių žaidynės

2 vieta

Aukštis

Lietuvos jaunių pirmenybės

2 vieta

Aukštis

Lietuvos jaunučių pirmenybės

1 vieta

Aukštis

Baltijos šalių jaunių mačas

3 vieta

Trenerė Juzefa Baikštienė

 

 

Faustas Kavaliauskas

200 m

Lietuvos vaikų pirmenybės

1 vieta

60 m

Lietuvos vaikų pirmenybės

3 vieta

60 m

Lietuvos vaikų pirmenybės

3 vieta

300 m

Lietuvos vaikų pirmenybės

1 vieta

Trenerė Romualda Kondratienė

 

 

Karolis Liakas

Diskas

Lietuvos vaikų pirmenybės

1 vieta

Trenerė Romualda Kondratienė

 

 

Laura Jankauskaitė

2000 m kl/b

Lietuvos jaunių sporto žaidynės

3 vieta

Trenerė Romualda Kondratienė

 

 

Ignas Ašmantas

Kartis

Lietuvos jaunių pirmenybės

3 vieta

Treneris Jonas Spudis

 

 

Benas Bondarevas

Kartis

Lietuvos jaunių sporto žaidynės

2 vieta

Treneris Jonas Spudis

 

 

Matas Miežys

60 m

Lietuvos vaikų pirmenybės

2 vieta

200 m

Lietuvos vaikų pirmenybės

2 vieta

Treneris Pranas Šaučikovas

 

 

Arnoldas Šiatkus

4x200 m

Lietuvos jaunių pirmenybės

3 vieta

Trenerė Janina Tribienė

 

 

Amanda Caporkutė

Aukštis

Lietuvos jaunučių pirmenybės

3 vieta

Trenerė Juzefa Baikštienė




Puslapis atnaujintas: 2016-12-08 15:49
Paieška
 
KALENDORIUS
< Lapkričio 2017 >
PirAntTreKetPenŠešSek
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
KAIP MUS RASTI
 
KONTAKTAI

Biudžetinė įstaiga
Šiaulių lengvosios atletikos
ir sveikatingumo centras

Juridinių asmenų registre 
kodas 145914695
S. Daukanto g. 25,
76331 Šiauliai
Tel. (8  41)  430  711
Faks. (8  41)  434  859
El. p. info@lengvojiatletika.lt

 
DARBO LAIKAS
Pirmadienis   8:00 - 17:00
Antradienis   8:00 - 17:00
Trečiadienis   8:00 - 17:00
Ketvirtadienis   8:00 - 17:00
Penktadienis   8:00 - 15:45
 
RĖMĖJAI
 
2011-2017